flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Засади використання автоматизованої системи документообігу Зіньківського  районного суду Полтавської області

 Затверджено

Рішенням зборів  суддів  Зіньківського 

 районного суду   Полтавської області

                                                                     №  18 від   01 вересня  2015 року  

  

Засади використання автоматизованої системи документообігу Зіньківського   районного суду Полтавської області  

 

І. Загальні положення

1.1. Засади використання автоматизованої системи документообігу Зіньківського районного суду Полтавської області   (далі Засади) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Кодексу адміністративного судочинства України, Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

1.2.  В Зіньківському  районному суді Полтавської області   (далі - суд) використовується комп’ютерна програма «Д-3» (далі -  КП «Д-3»).

1.3.  КП «Д-3» використовується виключно для документообігу суду, обміну інформацією між судами та передачі інформації до центральних баз даних.

      1.4 . Для функціонування КП «Д-3» в суді забезпечується :

своєчасне внесення до автоматизованої системи достовірних даних (інформації про стан розгляду судової справи, оригіналів електронних судових рішень, відомостей про набрання судовим рішенням законної сили тощо) та направлення необхідних відомостей до Єдиного державного реєстру судових рішень;

своєчасне надання (позбавлення) права доступу до автоматизованої системи її користувачам;

захист інформації автоматизованої системи в суді;

інформування адміністратора автоматизованої системи та ДСА України про проблеми, що виникають під час використання автоматизованої системи.

1.5.  КП «Д-3» забезпечує автоматизацію технологічних процесів обробки інформації в суді, а саме :

реєстрацію та розподіл вхідної кореспонденції, реєстрацію вихідної кореспонденції, а також внутрішніх документів суду;

розподіл судових справ між суддями;

взяття на контроль та здійснення контролю за виконанням вхідних та внутрішніх документів суду, інформування голови суду, керівника апарату суду та особи, відповідальної за опрацювання документа, про закінчення строків його виконання;

фіксування етапів проходження документів до їх передачі в електронний архів, а також передачі судових справ з однієї судової інстанції до іншої;

реєстрацію процесуальних дій та документів у судовій справі;

контроль за дотриманням процесуальних строків розгляду судової справи та інформування головуючого судді та голови суду про закінчення цих строків;

використання ЕЦП для підписання оригіналу електронного документа суду;

оперативний пошук судових справ та документів за їх реквізитами;

індексацію документів та їх контекстний пошук;

виготовлення та видачу копій судових рішень та виконавчих документів на підставі даних, що містяться в автоматизованій системі, в тому числі надсилання засобами електронного зв'язку оригіналів електронних судових рішень;

зберігання текстів судових рішень та інших документів, створених у автоматизованій системі;

відправку оригіналів електронних судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень;

надання в установленому законом порядку інформації про стан розгляду судових справ;

підготовку та автоматичне формування статистичних даних, узагальнюючих, аналітичних показників, отриманих на підставі внесеної до автоматизованої системи інформації;

передачу судових справ до електронного архіву;

надсилання оригіналів електронних документів суду до державних реєстрів та інформаційних систем інших державних органів і установ.

1.6.  Користувачами КП «Д-3» є судді, помічники суддів, працівники апарату суду, головний спеціаліст з інформаційних технологій, функціональні обов’язки та права яких визначаються наказом керівника апарату суду. 

1.7.  Користувачі КП «Д-3» вносять до бази даних автоматизованої системи інформацію в межах наданих їм прав.

1.8. Користувачі КП «Д-3»  зобов’язані забезпечувати -конфіденційність  інформації, яка міститься в автоматизованій системі документообігу.

1.9. Несанкціоноване втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду має наслідком відповідальність, встановлену законом.

ІІ. Принципи використання

автоматизованої системи документообігу суду

 

2.1 Використання автоматизованої системи документообігу суду ґрунтуються на принципах :

 

централізованого зберігання процесуальних та інших документів, виготовлених в суді;

 

оперативності  внесення до програми даних;

 

достовірності внесеної до програми інформації;

 

захисту інформаційних ресурсів програми від стороннього несанкціонованого втручання;

 

відкритості інформації про стан розгляду справ;

 

відповідальності користувачів програми за зміст інформації, внесеної до програми.

 

ІІІ. Розподіл судових справ та матеріалів між суддями

3.1.  Розподіл судових справ та матеріалів між суддями здійснюється за правилами та в порядку, встановленими Положенням про автоматизовану систему документообігу суду.

3.2.          Спеціалізація  суддів з розгляду конкретних категорій справ у Зіньківському  районному суді не запроваджується.

 

3.3.          Колегія для розгляду справи у Зіньківському  районному суді формується шляхом автоматичного розподілу між суддями динамічно зі всього складу суддів випадковим вибором. В такому ж порядку здійснюється заміщення (заміна) членів колегій у необхідних випадках.   

 

3.4.          Не розподіляються щодо конкретного судді судові справи, що надійшли:

 

за два місяці до закінчення повноважень судді;

 

за чотирнадцять днів до початку відпустки (якщо її тривалість становить не менше чотирнадцяти календарних днів);

 

за три робочих дні до початку відпустки, якщо її тривалість становить менше чотирнадцяти календарних днів;

 

у період відпустки судді;

 

за один робочий день до відрядження (за три робочі дні - якщо тривалість відрядження становить більше семи календарних днів) та в дні перебування судді у відрядженні;

 

під час тимчасової непрацездатності судді;

 

за один робочий день до направлення судді на навчання, підвищення кваліфікації, для участі у семінарських заняттях, діяльності органів суддівського самоврядування, Вищої ради юстиції тощо без відбуття у відрядження (за наявності наказу голови суду);

 

у дні перебування судді на навчанні, підвищенні кваліфікації, участі у семінарських заняттях, діяльності органів суддівського самоврядування, Вищої ради юстиції тощо без відбуття у відрядження (за наявності наказу голови суду);

 

у разі призначення судді членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - з моменту прийняття рішення про призначення;

 

в інших передбачених законом випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ.

 

Дні, у які не розподіляються щодо конкретного судді судові справи, не враховуються при розрахунку коефіцієнту навантаження судді на момент автоматизованого розподілу судової справи.

 

3.5.      На підставі окремих розпоряджень голови суду не здійснюється автоматичний розподіл справ суддям у випадках виконання ними іншої роботи, не пов’язаної зі здійсненням правосуддя, а саме : здійснення узагальнення судової практики, аналізів стану здійснення судочинства тощо.

3.6.    У випадках знеструмлення електромережі суду, виходу з ладу обладнання або комп'ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи, автоматичний розподіл судових справ між суддями здійснюється невідкладно після налагодження роботи автоматизованої системи або на наступний робочий день після усунення виявлених недоліків.

3.7.    Розподіл справ, які відповідно до законодавства підлягають реєстрації та/або розгляду в неробочі дні, здійснюється між усіма суддями, які мають повноваження, без врахування суддів, які на момент розподілу таких справ відсутні з поважних причин (лікарняний, відпустка, відрядження тощо).

3.8. У разі знеструмлення електромережі суду, виходу з ладу обладнання або комп’ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи,  розподіл судових справ, які за законом мають розглядатися невідкладно з метою недопущення порушення конституційних прав громадян (судові справи, пов’язані з виборчим процесом, судові справи про встановлення або усунення обмежень щодо реалізації права на мирні зібрання тощо), здійснюється в порядку, встановленому пунктом 3.9 цих Засад.

3.9.   Розподіл судових справ, які за законом мають розглядатися невідкладно з метою недопущення порушення конституційних прав громадян (судові справи, пов’язані з виборчим процесом, судові справи про встановлення або усунення обмежень щодо реалізації права на мирні зібрання тощо), здійснюється уповноваженою особою апарату суду, яка відповідальна за здійснення автоматизованого розподілу справ:

за списком суддів в алфавітному порядку шляхом розподілу справ у міру їх надходження почергово – в порядку розташування прізвищ суддів у списку відповідно до абетки з урахуванням наявності в судді повноважень щодо розгляду судової справи;

колегія для розгляду справи формується зі всього складу суддів почергово – в порядку розташування прізвищ суддів у списку відповідно до абетки. В такому ж порядку здійснюється заміщення (заміна) членів колегій у необхідних випадках.

 


 4. Спеціалізація суддів з розгляду конкретних категорій судових справ

 

         4.1. Визначити,   що   всі   судді,   які   зараховані   до  штату   суду   спеціалізуються   на   розгляді  кримінальних,  цивільних, адміністративних справ,  а також справ про адміністративні правопорушення.

          4.2. У суді діє спеціалізація із здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх.

Суддя (судді), уповноважені здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх, обираються зборами суддів суду у порядку частини 3 статті 18 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

     4.3.  З числа суддів, зборами суддів суду, обираються слідчі судді, які здійснюють повноваження судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів у кримінальному провадженні, в порядку передбаченому процесуальним законом.

          Кількісний склад слідчих суддів визначається зборами суддів суду. Слідчі судді обираються на строк не більше ніж на три роки і можуть бути переобрані повторно.

        Для   розгляду   клопотань   про   застосування   заходів  забезпечення  кримінального  провадження  щодо  неповнолітнього залучаються слідчі судді за виключенням суддів, які уповноважені на розгляд кримінальних проваджень щодо неповнолітніх.

 

5. Розподіл судових справ між суддями

 

  5.1. Розподіл судових справ здійснюється відповідно до запровадженої спеціалізації в суді  в день їх реєстрації, на підставі інформації, внесеної до автоматизованої системи, уповноваженою особою апарату суду, відповідальною за здійснення автоматизованого розподілу судових справ, відповідно до наказу керівника апарату про надання прав користувача.

           5.2.  Розподіл  судових справ в суді  проводиться шляхом:

           5.3. Не розподіляються щодо конкретного судді судові справи, що надійшли:

           

6. Автоматизований розподіл судових справ між суддями

 

6.1.  Автоматизований розподіл судових справ між суддями  здійснюється з урахуванням спеціалізації суддів.

6.2. Судові справи підлягають автоматизованому розподілу між суддями, які мають на момент автоматизованого розподілу судових справ повноваження для здійснення процесуальних дій.

     6.3. У разі одночасного перебування всіх суддів у відрядженнях, відпустках, їх тимчасової непрацездатності та в інших передбачених законом випадках, у яких суддя не може здійснювати правосуддя або брати участь у розгляді судових справ, автоматизований розподіл судових справ здійснюється автоматизованою системою у робочий день, наступний за днем, коли відпали відповідні обставини.

         У разі коли в суді з об'єктивних підстав правосуддя здійснює один суддя, здійснення автоматизованого розподілу судових справ не буде порушенням вимог Положення.

       6.4.  Результатом  автоматизованого розподілу судових справ є протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями суду, що автоматично створюється автоматизованою системою.

         Протокол автоматизованого розподілу судової справи між суддями роздруковується, підписується уповноваженою особою суду та додається до матеріалів судової справи.

 

 

7. Особливості автоматизованого розподілу судових справ

 

7.1. У випадках виконання суддею іншої роботи, не пов’язаної із здійсненням правосуддя (узагальнення судової практики, аналізи стану здійснення судочинства, участь у спеціальній підготовці кандидата на посаду судді, підготовці суддів та працівників апаратів судів, здійснення науково-викладацької діяльності в Національній школі суддів України, стажуванні  в суді вищої інстанції  тощо), письмовим наказом (розпорядженням) голови суду суддя,  на час виконання  вказаних завдань, виключається.

7.2. У випадку видалення  судді до нарадчої кімнати для ухвалення  судового рішення на строк понад два робочих дні, автоматизований розподіл справ щодо даного судді не проводиться.

Секретар судового засідання (особа, яка виконує його обов’язки) складає службову записку на ім’я керівника  апарату суду (особи, яка виконує його обов’язки)  та негайно, після закінчення судового засідання, в якому суддя проголосив про видалення його у нарадчу кімнату, подає керівнику апарату суду (особі, яка виконує його обов’язки) для вжиття заходів щодо внесення даної інформації до автоматизованої системи.

Службова записка долучається до номенклатурної справи.

7.3. У разі розгляду судових справ у вихідні, святкові та неробочі дні вони розподіляються автоматизованою системою на суддю, який є черговим суддею відповідно до графіка чергування, затвердженого головою суду.

Консультант з кадрової роботи (особа, яка виконує його обов’язки) здійснює контроль за  своєчасним наданням додаткових днів відпочинку суддям за вихід на роботу у вихідний,  святковий та неробочий дні.

7.4. У випадках виявлення значної різниці в навантаженні на суддів,  за рішенням зборів суддів, суддя виключається із загального списку суддів, які мають повноваження щодо розгляду судової справи на момент автоматизованого розподілу, до фактичного урівняння навантаження.

        7.5. Автоматизований розподіл судових справ, за якими надійшли заяви (клопотання), пов'язані із виконанням судових рішень, які були ухвалені суддями суду до 2011 року, здійснюється уповноваженою особою канцелярії суду в автоматизованій системі  в такому порядку:

       7.5.1. Судові справи, в яких судові рішення ухвалені суддями, які на час надходження цієї справи, мають повноваження для здійснення процесуальних дій:

         7.5.2. Судові справи, в яких судові рішення ухвалені суддями, які на час надходження цієї справи, не мають повноважень для здійснення процесуальних дій, у зв’язку з переведенням  на роботу до інших судів, автоматизований розподіл справи здійснюється на загальних підставах.

 

8.  Розподіл судових справ шляхом передачі судової справи раніше визначеному у судовій справі судді

 

       8.1. Судові справи, що надійшли із судів апеляційної або касаційної інстанцій після скасування ухвал, які перешкоджають подальшому розгляду судової справи (крім ухвал про закриття, припинення провадження), а також ухвал, які не перешкоджають подальшому розгляду судової справи, не підлягають автоматизованому розподілу, а передаються тим суддям, ухвалу яких скасовано чи у провадженні яких перебувала або перебуває судова справа.

           8.2. Раніше визначеному в судовій справі судді-доповідачу передаються також:

           8.3. Клопотання та скарги по одному кримінальному провадженню передаються раніше визначеному слідчому судді.

      У разі відсутності раніше визначеного по одному кримінальному провадженню слідчого судді, такі матеріали підлягають автоматизованому розподілу в загальному порядку.

     8.4.  Подання про припинення адміністративного нагляду, а також зміну обсягу обмежень особам, яким установлено адміністративний нагляд, передаються раніше визначеному у поданні про установлення адміністративного нагляду та застосування обмежень особам, яким установлюється адміністративний нагляд, судді.

        8.5. У разі відсутності раніше визначеного в судовій справі судді-доповідача у випадках, передбачених підпунктами 8.2, 8.4 пункту 8 цих Засад, такі судові справи підлягають автоматизованому розподілу на загальних підставах, окрім судових справ, що надійшли для вирішення питання про прийняття додаткового судового рішення, виправлення описок та помилок, роз'яснення судового рішення, судових справ про перегляд заочного рішення, зустрічних позовів та позовів третіх осіб, які заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору у судовій справі, у якій відкрито провадження, що надійшли до суду.

       8.6. Результатом розподілу судової справи шляхом передачі судової справи раніше визначеному у судовій справі судді є протокол передачі судової справи раніше визначеному судді, що створюється в автоматизованій системі уповноваженою особою апарату суду.

         8.7. Протокол передачі судової раніше визначеному судді роздруковується, підписується та додається до матеріалів судової справи.

 

 9. Повторний автоматизований розподіл судових справ між суддями

 

         9.1. У разі задоволення відводу або самовідводу судді-доповідача, якому розподілено судову справу для розгляду, судова справа підлягає повторному автоматизованому розподілу без урахування цього судді-доповідача з метою заміни судді, який здійснюється на підставі вмотивованого рішення про відвід (самовідвід) судді.

            9.2. Повторний автоматизований розподіл справи із заміною судді - доповідача  здійснюється також у випадках:

         9.3.  Винятково у разі, коли  суддя – доповідач у передбачених законом випадках не може продовжувати розгляд справи, невирішені судові справи передаються для повторного автоматизованого розподілу за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов’язки), що додається до матеріалів справи.

          Обставиною,  яка унеможливлює участь судді у розгляді судових справ, що може мати наслідком порушення строку розгляду судових справ, передбаченого процесуальним законом, є припинення повноважень судді (відсторонення від посади). 

          9.4. У випадку тимчасової непрацездатності, відрядження, відпустки тощо судді-доповідача на строк, що не призводить до порушення строків вирішення справи, повторний автоматизований розподіл не проводиться.

           9.5.  Повторний    автоматизований     розподіл     судових   справ    здійснюється уповноваженою особою апарату суду на підставі письмового розпорядження керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов’язки), електронний примірник якого вноситься до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після його підписання.

            9.6. Результатом повторного автоматизованого розподілу судової справи є протокол повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями відповідного суду, що автоматично створюється автоматизованою системою.

      9.7. Протокол  повторного  автоматизованого  розподілу  судової справи між суддями роздруковується, підписується уповноваженою особою апарату суду та додається до матеріалів судової справи.

 

10. Неможливість автоматизованого розподілу судових справ між суддями

 

         10.1. У разі визначення автоматизованою системою неможливості здійснення автоматизованого (повторного автоматизованого) розподілу судових справ відповідно до підпункту 2.3.27 пункту 2.3 Положення автоматизованою системою автоматизовано створюється протокол щодо неможливості автоматизованого розподілу судових справ між суддями відповідного суду.

        10.2. Протокол щодо неможливості автоматизованого розподілу судових справ між суддями роздруковується, підписується уповноваженою особою апарату суду та додається до матеріалів судової справи.

       10.3. Якщо при здійсненні автоматизованого розподілу автоматизованою системою створено протокол про неможливість автоматизованого розподілу справи, уповноважена особа апарату суду, відповідальна за здійснення автоматизованого розподілу судових справ, негайно повідомляє про це керівника апарату суду (особу, яка виконує його обов’язки) у вигляді службової записки, із зазначенням причини неможливості автоматизованого розподілу.

           10.4. У разі усунення обставин, що унеможливлюють здійснення автоматизованого (повторного автоматизованого) розподілу судових справ, такий розподіл відбувається відповідно до вимог Положення та цих Засад.

            10.5. Знеструмлення електромережі суду, вихід з ладу обладнання або комп'ютерних програм чи настання інших обставин, які унеможливлюють функціонування автоматизованої системи та тривають понад один робочий день, фіксуються актами, складеними комісією під головуванням керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов’язки), із зазначенням у них дати, часу настання та закінчення дії відповідних обставин, причин виникнення, заходів, вжитих для їх усунення.

            10.6. До цієї комісії за посадою входять наступні працівники апарату суду:

            10.6.1. заступник голови комісії - помічник голови суду;

           10.6.2. члени комісії – консультант з кадрової роботи, старший секретар, старший судовий розпорядник, головний спеціаліст з інформаційних технологій.

           10.7. Електронні примірники зазначених актів вносяться до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня, що настає після усунення обставин.

     10.8. Автоматизований розподіл судових справ між суддями здійснюється невідкладно після налагодження роботи автоматизованої системи.

            10.9. У разі настання обставин, зазначених у підпункті 10.5 пункту 10 цих Засад, реєстрація та розподіл судових справ, які за законом мають розглядатися невідкладно з метою недопущення порушення конституційних прав громадян (судові справи, пов'язані з виборчим процесом, судові справи про встановлення або усунення обмежень щодо реалізації права на мирні зібрання, вирішення питання застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, клопотання слідчого, прокурора про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, клопотання про надання дозволу на обшук чи огляд житла тощо) здійснюється старшим секретарем суду (особою, яка виконує його обов’язки) між всіма суддями, що мають повноваження на час розподілу, з дотриманням принципу черговості надходження справ до суду, в алфавітному порядку прізвищ суддів з урахуванням спеціалізації, відповідно до списку суддів суду, складеного консультантом з кадрової роботи (особою, яка виконує його обов’язки), що подається ним до канцелярії суду не пізніше 09 години робочого дня, з фіксацією в журналі за формою, зазначеною у Додатку 1 цих Засад.

            У разі настання обставин, зазначених у підпункті 10.5 пункту 10 цих Засад, реєстрація вхідної кореспонденції, що надійшла до суду, здійснюється старшим секретарем суду (особою, яка виконує його обов’язки) з фіксацією в журналі за формою, зазначеною у Додатку 1 цих Засад.

      Не пізніше наступного робочого дня після усунення обставин, зазначених у підпункті 10.5 пункту 10 цих Засад, до автоматизованої системи вноситься передбачена Положенням інформація із зазначенням у хронологічному порядку номера та дати фактичного надходження кореспонденції до суду, а також інформація про її розподіл.      

 

11. Особливості розподілу судових справ при виконанні суддею інших повноважень, не пов’язаних із здійсненням правосуддя

 

11.1. Судді, який обіймає адміністративну посаду, за рішенням зборів суддів  може бути  зменшено коефіцієнт навантаження, на час виконання ним повноважень, з урахуванням вимог підпункту 2.3.15  пункту 2.3 Положення.

11.2. Судді, який тимчасово виконує обов’язки голови суду, коефіцієнт навантаження, на період виконання зазначених повноважень, зменшується, з урахуванням вимог підпункту 2.3.15  пункту 2.3 Положення.

11.3. Судді, який є членом Ради суддів України, або іншого представницького органу суддівського самоврядування за рішення зборів суддів суду  може бути зменшено коефіцієнт навантаження, на час виконання ним повноважень, з урахуванням вимог підпункту 2.3.15  пункту 2.3 Положення.

 

12. Коефіцієнт адміністративних посад

 

12.1. Коефіцієнт адміністративної посади (відсоток справ, що підлягає розгляду суддею, в разі виконання ним інших повноважень, не пов’язаних із здійсненням правосуддя):

- голова  суду – 1.

 

          13.1.1. Злочинам, які відносяться до певних категорій, зазначених  у підпункті 13.1 пункту  13 цих  Засад і яким  прямо  не визначено цим підпунктом коефіцієнт складності, застосовується загальний коефіцієнт складності, що встановлений для цієї категорії.

           13.1.2. Поточна складність справ, що розглядаються в порядку кримінального судочинства:

           13.2. Коефіцієнт складності справ про адміністративні правопорушення:

  

        13.2.1. Адміністративним правопорушенням, які відносяться до певних категорій, зазначених  у підпункті 13.2 пункту 13 цих Засад і яким прямо не визначено цим підпунктом коефіцієнт складності, застосовується загальний коефіцієнт складності, що встановлений для цієї категорії.

         13.2.2. Поточна складність справ про адміністративні правопорушення встановлюється відповідно до коефіцієнту складності, зазначених у підпункті 13.2 пункту 13 :

           13.3. Коефіцієнт складності справ, що розглядаються в порядку цивільного судочинства:

          13.4.1. Судовим справам, що розглядаються в порядку адміністративного судочинства, які відносяться до певних категорій, зазначених  у підпункті 13.4 пункту 13 цих Засад і яким прямо не визначено цим підпунктом коефіцієнт складності, застосовується загальний коефіцієнт складності, що встановлений для цієї категорії.

 

14. Визначення порядку внесення інформації до табелю робочого часу суддів, присяжних та народних засідателів в автоматизованій системі документообігу суду

 

14.1. Внесення інформації до табелю робочого часу суддів в автоматизованій системі про випадки, у яких  суддя не може здійснювати правосуддя (хвороба, перебування у відрядженні, у всіх видах відпустки, нарадчій кімнаті тощо) проводиться консультантом з кадрової роботи (особою, яка виконує його обов'язки) на підставі наказу голови суду, службової записки працівника апарату суду.

14.1.1. Суддя, у разі настання випадку тимчасової непрацездатності поза робочий час, не пізніше 08 год.15 хв. наступного робочого дня, повідомляє про це консультанта з кадрової роботи (особу, яка виконує його обов'язки) у телефонному режимі чи іншим чином, який у свою чергу складає службову записку на ім’я керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов'язки) із зазначенням дати, часу повідомлення суддею про відсутність на роботі та імовірного строку відсутності, дати і часу складання  службової записки.

У разі настання випадку непрацездатності у робочий час, суддя або помічник (особа, яка виконує його обов'язки) повідомляє про це керівника апарату суду шляхом складання службової записки із зазначенням  імовірного строку відсутності судді, дати та часу її складання.

14.1.2. У випадку перебування судді у нарадчій кімнаті секретар судового засідання (особа, яка виконує його обов'язки) повідомляє про це консультанта з кадрової роботи (особу, яка виконує його обов'язки) у порядку визначеному підпунктом 7.2 пункту 7 цих Засад.

При цьому в автоматизованій системі документообігу суду відображається дата, та час коли дана інформація вноситься.

Службова записка долучається до номенклатурної справи.

У разі виникнення потреби у подовжені строку перебування судді у нарадчій кімнаті, про це також подається службова записка із зазначенням нового часу виходу судді із нарадчої кімнати.

14.2. Внесення інформації до табелю робочого часу народних засідателів та присяжних в автоматизованій системі здійснюється консультантом з кадрової роботи (особою, яка виконує його обов'язки) на підставі службової записки секретаря судового засідання (особи, яка виконує його обов'язки), складеної на ім'я керівника апарату суду (особи, яка виконує його обов’язки), із зазначенням в ній таких даних: 

Службова записка долучається до номенклатурної справи.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Додаток 1

до підпункту 10.9 пункту 10 Засад

                                                         ЖУРНАЛ

 

реєстрації кореспонденції та розподілу судових справ  у випадках знеструмлення  електромережі Зіньківського районного суду Полтавської області,

виходу з ладу обладнання або комп’ютерних програм чи настання інших обставин,

що унеможливлюють функціонування автоматизованої системи документообігу суду

№ вхідної кореспонденції

Час надходження кореспонденції (в тому числі  судових справ) до суду

Вих. № та дата кореспонденції  (в тому числі судової справи)

Унікальний номер справи (номер провадження)

Від кого надійшла кореспонденція

Суть судової справи

Головуючий  суддя (ПІБ)

Підпис  працівника суду про одержання кореспонденції чи судової справи

Дата та № акту